window.googletag = window.googletag || { cmd: [] }; window.googletag.cmd.push(function () { window.googletag.pubads().enableSingleRequest(); window.googletag.pubads().disableInitialLoad(); }); Hokejový svet Hľadať

Frankfurt prehrával v 58. minúte 0:2: Neuveriteľné, čo vykúzlil Július Hudáček

FRANKFURT - Slovenský hokejový brankár Július Hudáček vychytal víťazstvo aj vo svojom treťom zápase v nemeckej DEL. V piatkovom stretnutí 39. kola pomohol k triumfu Frankfurtu nad Straubingom 3:2 po samostatných nájazdoch.
Július Hudáček ťahá Frankfurt do play-off.
Július Hudáček ťahá Frankfurt do play-off. Zdroj: TASR - Martin Palkovič

Hudáček predviedol v riadnom hracom čase a predĺžení 29 úspešných zákrokov a v záverečnom rozstrele nedovolil skórovať ani jednému z troch hráčov Straubingu. Frankfurt pritom ešte v 58. minúte prehrával 0:2. V čase 57:40 však znížil Cody Kunyk a 16 sekúnd pred koncom tretej tretiny vyrovnal na 2:2 Carter Rowney. V troch nájazdových sériách bol jediným úspešným exekútorom domáci Maxim Matuškin.

Pavol Demitra premieňa pamätný nájazd na ZOH 2010 vo Vancouveri.Obrovská pocta do neba. Pavla Demitru uviedli do Siene slávy klubu NHL

Tridsaťpäťročný slovenský brankár má po troch vystúpeniach v DEL priemer 1,64 gólu na zápas a úspešnosť zásahov 94,32 percenta. "Levi" sa po treťom víťazstve za sebou posunuli v tabuľke na desiatu priečku, ktorá zaručuje účasť v predkole play-off. Straubing zostal na treťom mieste.

Richard Pánik prestúpil do Pardubíc.Richard Pánik balí kufre a porúča sa z Třinca. Jeho kariéra bude pokračovať v ďalšom silnom klube
Pridal: Redakcia HS