Marko Daňo vulgárne nadával rozhodcom, fanúšikovia hádzali na ľad pivo: V Česku sa rozdávali tresty

Útočníka Třinca potrestali za vulgárne urážky rozhodcov po štvrtom štvrťfinálovom zápase play off, Spartu za nevhodné správanie fanúšikov počas druhého duelu série.
Prečítajte si aj

Daňo kritizoval arbitrov Petra Stana a Tomáša Mejzlíka po piatkovom stretnutí, v ktorom Sparta zvíťazila 4:3 po predĺžení. V zápase padol rozhodujúci gól v presilovke, pričom Oceláři sa sťažovali na údajné simulovanie faulu Jakubom Krejčíkom. Disciplinárna komisia sa incidentom zaoberala, hráča však nepotrestala. Rovnaké rozhodnutie padlo aj v prípade údajného faulu lakťom zo strany Daňa.
Spartu potrestali za správanie fanúšikov v tretej tretine druhého zápasu série v O2 aréne (2:1), keď na ľad hádzali pivo. Riaditeľ extraligy Martin Loukota vyjadril nádej, že séria bude pokračovať vo vysokom tempe a duchu fair play. Ďalší duel je na programe v pondelok o 19.00 h v Prahe, domáci v prípade výhry postúpia do semifinále.
Prečítajte si aj
